Tomáš Beck - golfový trenér

Fyzioterapie

Kurzy s osobním trenérem

Fyzioterapie

Jaký mám problém?

Golf terapie je zaměřená na golfisty jakékoliv úrovně. Využívá se u golfistů k léčbě bolesti v oblasti bederní páteře, lopatky a šíje, v každém případě jako prevence pro golfové hráče, kteří chtějí zlepšit svoji techniku a dosáhnout tak lepších výsledků ve spolupráci s odborníkem certifikovaným TPI (Titleist Performance Institute). Péče fyzioterapeuta by se tak měla stát nedílnou součástí tréninku.

Co pro to udělat?

Každý golfista by měl absolvovat konzultaci a speciální vyšetření zaměřené na páteř, klouby, svaly a pohybové stereotypy (např. Loss of posture, Early extension, Sway, Slide, . . .) pomocí TPI testů a video rozboru, které vyhodnotí golfový specialista.

Na co se zaměřím?

Nabízíme nejlepší diagnostiku v současné době. Výsledkem vyšetření bude stanovení primární příčiny vašich obtíží. Golf terapie je zaměřena na stabilizaci švihu, trupu a jeho následnou rovnováhu při úderu: Putt, Chip, Pitch ale i ostatní potřeby hráče golfu. V základu se terapie dělí na sportovní a vrcholovou. Vrcholová terapie je zaměřena na absolutní výkon golfisty a pravidelnou přípravu pro hru a následné kompenzace tréninku. Golf terapie je vhodná pro hráče golfu, kteří trpí bolestí při a po hře a nemají profesionální ambice.

Vyplňte formulář, ozvu se co nejdříve

Kurzy s osobním trenérem

Pro všechny hráčské i věkové kategorie

Speciální kurzy GOLF NOTORIC

Pro ty, co mají golf jako životní sport

Není Vám něco jasné?